Podstawowym przedmiotem naszej działalności jest kompleksowa

obsługa przedsiębiorców, podmiotów
instytucjonalnych oraz pomoc świadczona
na rzecz osób fizycznych

Zespół

Radca Prawny Anna Oszczęda

Założyciel kancelarii, radca prawny z wieloletnim doświadczeniem. Specjalista prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego oraz procesowego z dużym doświadczeniem sądowym. Ponadto Mecenas znana jako skuteczny negocjator. W zawodzie pracuje od 1997 r. Początkowo na stanowisku radcy prawnego w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie jako ekspert zajmujący się reprezentowaniem organu w postępowaniach sądowych i administracyjnych, a także przygotowywaniem opinii, analiz i projektów dla Komendanta Wojewódzkiego Policji.

Od 2001 roku zawód wykonuje w ramach własnej Kancelarii, prowadząc obsługę podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.

Radca Prawny Konrad Matlak

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Szczecińskim (2008 r.). W roku 2013 uzyskał tytuł Radcy Prawnego. Specjalizuje się w prawie komunikacji elektronicznej oraz sektorze IT, konkurencji oraz prawie gospodarki nieruchomościami.

Nie są mu obce również pozostałe dziedziny prawa, w szczególności szeroko rozumianego prawa gospodarczego, gdzie specjalizuje się w opracowaniu wszelkiego rodzaju umów.

Dysponuje szeroką wiedzą praktyczną w zakresie zarządzania nieruchomościami, co potwierdza uzyskana Licencja Zarządcy Nieruchomościami wydawana przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej oraz wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami z udziałem jednostek samorządu terytorialnego.

Zarejestrowany jest w Bazie Kandydatów na członków rad nadzorczych prowadzonej przez Ministerstwo Skarbu Państwa.

Prywatnie, każdą wolną chwilę wykorzystuje na podróże - te bliskie jak i te dalekie.

Radca Prawny Michał Arendt

Zajmuje się stałą obsługa prawną podmiotów gospodarczych oraz reprezentowaniem interesów indywidualnych klientów Kancelarii.

Specjalizuje się w prawie nieruchomości oraz opiniowaniu i sporządzaniu umów. Ponadto w kręgu jego zainteresowań znajduje się prawo cywilne, spółek handlowych i upadłościowe.

Od 2001 roku zawód wykonuje w ramach własnej Kancelarii, prowadząc obsługę podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.

Radca Prawny Izabela Rola

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego w Szczecinie (2002 r.). Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie. W roku 2009 zdała egzamin radcowski.

Do zespołu Kancelarii dołączyła w 2007 roku. Specjalizuje się w zagadnieniach prawnych z zakresu szeroko rozumianego prawa rodzinnego (głównie sprawy rozwodowe i alimentacyjne) oraz spadkowego, a także prawa pracy.

Przygotowuje również umowy związane z obrotem nieruchomościami. Swoją zawodową uwagę skupia na prawie cywilnym oraz administracyjnym. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej organów administracji państwowej.

W wolnych chwilach uprawia narciarstwo oraz squash’a. Jej pasją jest turystyka.

Radca Prawny Marcin Stępnik

Od 2008 roku wpisany na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

W 2000 roku odbył kurs dla kandydatów na członków Rad Nadzorczych Spółek Skarbu Państwa i uzyskał w tym zakresie Dyplom Ministra Skarbu Państwa.

Specjalizuje się w dziedzinie prawa Unii Europejskiej, prawa administracyjnego, prawa pracy, prawa cywilnego, spółdzielczego i farmaceutycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w organach administracji rządowej i samorządowej, tj.: w Ministerstwie Infrastruktury, Ministerstwie Zdrowia, Głównym Urzędzie Miar i Komendzie Głównej Policji oraz Urzędzie Miejskim w Wołominie.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.